Wigilia w grupie Motylki

| Opublikowane w: Motylki 2019/2020

19 grudnia w naszej grupie odbyło się Spotkanie Wigilijne, na które dzieci zaprosiły swoich Rodziców, Dziadków  oraz rodzeństwo. Panująca wokół podniosła atmosfera wprawiła wszystkich w świąteczny nastrój. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały kolędy, pastorałki. Gromkie brawa gości wzbudził taniec aniołków w wykonaniu dziewczynek i taniec chłopców. Na uroczystości nie zabrakło wyczekiwanego gościa - Gwiazdora, który wręczył dzieciom piękne prezenty.

Spotkanie zakończyło się wspólnym słodkim poczęstunkiem. Dzięki uprzejmości i ogromnemu zaangażowaniu Rodziców, stół wigilijny był bogato nakryty.

Drodzy Rodzice, z całego serca dziękujemy Wam za pomoc w przygotowaniu Wigilii, za słodkości, napoje, upieczone babeczki, ciasto. Jeszcze raz życzymy zdrowych i spokojnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.