Restauracja&Pizzeria "Bazylia"

| Opublikowane w: Jeżyki 2019/2020

W środę, 19.02.2020 r. odwiedziliśmy Pizzerię&Restaurację Bazylia w Chojnicach. Klimat pizzerii słynie
z doskonałych, smacznych i zdrowych dań oraz ciepłego i nowoczesnego wystroju, a dla najmłodszych gości został przygotowany kolorowy kącik zabaw.

Dzieci miały możliwość samodzielnie przygotować pizzę - wybierały składniki i układał je. Następnie ta włoska potrawa trafiła do pieca i po chwili była już gotowa. Dzieci miały niepowtarzalną okazję rozsmakowania się we własnoręcznie przygotowanej pizzy.

Właściciel "Bazylii" pan Maciej Werochowski przygotował również niespodziankę: pyszny jabłkowy sok dla każdego.

Na zakończenie zajęć kulinarnych dzieci otrzymały małe pizzerinki w kształcie serduszek.

Zabawa w kucharzenie na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków!