Przedszkolaki zwiedzają Szkołę Podstawową nr 3

| Opublikowane w: Jeżyki 2019/2020

Jeżyki uczestniczyły w wycieczce do Szkoły Podstawowej nr 3. Celem wizyty było zapoznanie się z budynkiem szkolnym oraz atmosferą tam panującą. Przedszkolaków gościła wychowawczyni klasy III, pani Hanna Kiedrowicz. Z dużym zainteresowaniem dzieci zwiedziły kolejne pomieszczenia szkolne: szatnię, bibliotekę, sale lekcyjne, salę doświadczenia świata, salę integracji sensorycznej, gabinet logopedy, świetlicę, sekretariat. Jeżyki przywitały się również z dyrektorem panem Karolem Kołyszko, który pokazał dzieciom swój gabinet. Pani Hania zaprosiła dzieci na krótkie spotkanie edukacyjne do jednej z klas. Przedszkolaki słuchały opowiadania „Walentynki”, odpowiadały na pytania, a co najważniejsze siedziały w szkolnych ławkach. Pełne wrażeń z balonami i kolorowanką wróciły do swojego przedszkola. Bez wątpienia poczuły już szkolną atmosferę, dzięki czemu z pewnością będzie im łatwiej przekroczyć szkolny próg pierwszego września.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i poświęcony nam czas!