Portret Pani Wiosny

| Opublikowane w: Motylki 2019/2020
Portret Pani Wiosny

Kochane MOTYLKI dziś czas na zajęcia platyczno- techniczne.

Kalendarzowa wiosna wreszcie do nas dotarła. I w związku z tym jakże ważnym wydarzeniem, przygotowałam coś specjalnego - pracę plastyczną z Panią Wiosną w roli głównej (!) Pomysł ten jest o tyle ciekawy, że mogą go wykonać dzieci w kazdym wieku. W załaczniku wstawiam Wam szablon twarzy, oraz częśći ciała ( nos, brwi, oczy, usta) , wytnijcie każdy element i przyklejcie na twarz Pani Wiosny. Dodatkowo dorysujcie kwiatki w włosy ( mozecie je narysowac, powycinac z kolorowego papieru - to już zależy od Was jakie kwiaki zrobicie ) Powodzenia.

Kochani! Zachęcam do założenia w domku teczki z Waszymi pracami plastycznymi, grafomotoryką, kolorowankami. Po powrocie do przedszkola będziecie mogli się nimi pochwalić :)