Odwiedziła nas Pani z Schroniska Przytulisko

| Opublikowane w: Jeżyki 2021/2022

Celem wizyty Pani z Schroniska "Przytulisko" było podsumowanie zakończenia akcji "Pomoc dla schroniska", która trwała od początku października w naszym przedszkolu. Jeżyki udzieliły pomocy rzeczowej zwierzętom znajdującym się w schronisku. Do akcji przystąpiły dzieci, ich rodzice oraz personel przedszkola. W wyniku przeprowadzonej zbiórki przedszkole przekazało wiele opakowań karmy suchej dla psów i kotów,  puszki z karmą mokrą, koce i inne akcesoria.

Pani opowiedziała dzieciom o swojej pracy i zachęciła do adopcji zwierząt. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem słuchały o schronisku, warunkach w nim panujących. Dzieci chętnie słuchały opowieści o pielęgnacji zwierząt oraz opowiadały o swoich milusińskich.

W nagrodę za wspaniałą zbiórkę w grupie Jeżyki czekała na dzieci kolorowanka o pieskach.