Warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami

| Opublikowane w: Motylki 2022/2023
Warsztaty bożonarodzeniowe z rodzicami

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pomarańczy, piernika i przystrojona choinka – to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera. 19 grudnia zorganizowałyśmy WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE z udziałem rodziców. Celem było wykonanie lampionu. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali zadanie, wykazując się przy tym pomysłowością i kreatywnością. Wspólna twórczość w atmosferze zabawy, zaangażowanie, przeżyte emocje, a co najważniejsze czas, który dzieci spędziły z rodzicami to bardzo cenne doświadczenie dla obu stron. Na rodziców czekała również miła niespodzianka w postaci krótkiego przedstawienia wykonanego przez ich pociechy.