Wizyta szynszyli w przedszkolu

| Opublikowane w: Motylki 2022/2023
Wizyta szynszyli w przedszkolu

W ostatnim czasie nasze przedszkole odwiedziły dwa urocze zwierzątka - Batman i Robin, sympatyczne samce szynszyli. Wizyta tych małych gryzoni była doskonałą okazją, aby dzieci mogły bliżej poznać ich zwyczaje, budowę ciała, sposób życia i funkcjonowania.
Podczas tej nietypowej lekcji, dzieci uczestniczyły w rozmowie na temat biologii szynszyli. Poznali także ulubione przysmaki tych małych gryzoni. W ramach wizyty, każde z dzieci miało okazję dotknąć to puszyste zwierzątko, co było dla nich niezwykłym doświadczeniem.
Wizyta Batmana i Robina w przedszkolu na pewno pozostanie w pamięci dzieci na długo, a zdobyta wiedza przyda się w kontekście odpowiedzialności i troski o otaczające nas zwierzęta.