Uśmiech jesieni - buźki na kasztanach

| Opublikowane w: Biedronki 2023/2024

???? Uśmiech Jesieni: Buźki na Kasztanach! ????????

Dziś przenosimy się do krainy uroczych buźek na kasztanach! ????????

To prosta, ale urocza aktywność plastyczna, którą dzielimy się z Wami. ????

Kasztanowe Emocje: Każdy kasztan nabiera własnej osobowości i wyraża różne emocje. To jest magia tworzenia! ???? Urocze Uśmiechy: Plastelinę wykorzystujemy do tworzenia uśmiechniętych buziek.

Ta zabawa bardzo spodobała się dzieciom, ponieważ pozwoliła im wyrazić swoją kreatywność i wyobraźnię.

Tworzenie uroczych buziek na kasztanach usprawnia również zdolności manualne, pozwala dzieciom na wyciszenie się i ćwiczenie skupienia uwagi.

Każda z naszych kasztanowych buziek to małe arcydzieło, które wyraża naszą radość i urok jesieni. Dlatego, gdy patrzycie na te urocze buźki na kasztanach, pamiętajcie, że to nie tylko kasztanowe ludziki, to małe dzieła sztuki, które przynoszą uśmiech na twarzach dzieci i nas - dorosłych. ????????????