Owocowe Szaszłyki

| Opublikowane w: Biedronki 2023/2024

Owocowe Saszłyki - Zdrowe i Kolorowe Popołudnie w Przedszkolu!

“Owocowe Saszłyki” - kolorowe, pyszne i pełne witamin przekąski, które pokochają wszyscy nasi mali odkrywcy.

Kreatywne Popołudnie: Nasze owocowe saszłyki to nie tylko przekąska, to także zabawa w tworzenie kolorowych kombinacji. Maluchy mogą wybierać swoje ulubione owoce i tworzyć swoje własne saszłyki.

Zdrowy Wybór: Owoce są pełne witamin i składników odżywczych, które wspierają rozwój naszych dzieci. To doskonała alternatywa dla słodyczy.

Edukacja przez Smakowanie: Nasze owocowe saszłyki to także okazja do nauki nazw owoców i kształtów.

Radość i Uśmiech: Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy dziecka, gdy próbuje pysznych i zdrowych przekąsek. To dla nas największa nagroda!

Drodzy Rodzice, dziękujemy za Waszą współpracę i za to, że dajecie naszym dzieciom zdrową pasję do odkrywania nowych smaków!