Strażnicy czystych rączek

| Opublikowane w: Jeżyki 2020/2021

Grupa Jeżyki razem z Pingusiem Bobiniakiem i Foką Malwinką – strażnikami czystych rączek, poznawały zasady dbania o czystość rąk oraz utrwalały prawidłową technikę ich mycia. Mydełko antybakteryjne Bobini pomagało przywracać czystość rąk po kreatywnych pracach plastycznych w przedszkolu, a dzięki zapachowi soczystego mango zamieniło mycie rąk we wspaniałą zabawę. Przedszkolaki mają też do wykonania kilka zadań zamieszczonych w książeczce edukacyjnej  „Strażnicy czystych rączek”.

Materiały edukacyjne „Strażnicy czystych rączek” oraz mydła antybakteryjne Bobini zostały przygotowane przez Global Cosmed Group S.A. producenta produktów Bobini, w ramach programu Czyściochowe Przedszkole, którego organizatorem jest firma Rossmann.