ŻABKI zwiedzają Szkołę Podstawową nr 3

| Opublikowane w: Żabki 2022/2023

Poniedziałek 08.05.2023r. był dniem pełnym wrażeń. ŻABKI wybrały się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnicach. Celem wizyty było zapoznanie się z budynkiem szkoły.  Przed wejściem do budynku przywitała nas Pani Grażyna Jereczek, która pełniła dzisiaj funkcję naszego przewodnika. Zwiedzanie zaczęliśmy od sali Pani Zeni Spichalskiej, gdzie dzieci mogły zobaczyć jak w czasie lekcji pracują ich starsi koledzy. Nasze przedszkolaki miały okazję usiąść w szkolnych ławkach oraz zapoznać się z tablicą multimedialną.  Dzieci z dużym zaciekawieniem obserwowały szkolne pomieszczenia: salę informatyczną, salę doświadczenia świata, salę integracji sensorycznej, świetlicę, stołówkę, harcówkę. Odwiedziliśmy również bibliotekę, gdzie ugościła nas Pani Marzena Radtke. Na zakończenie naszej wycieczki zjedliśmy słodycze, które dostaliśmy od starszych kolegów i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z Panią Grażyną.

Serdecznie dziękujemy za gościnność i poświęcony nam czas!