Zajączek oraz rozstrzygnięcie konkursu.

| Opublikowane w: Motylki 2023/2024

Zajaczek oraz Rozstrzygnięcie konkursu

" Wielkanocna pisanka"

„Idą święta, wielkanocne idą święta.
O tych świętach każdy zając pamięta.
Do koszyczka zapakuje słodycze,
I na święta Ci przyniesie moc życzeń.”

Jak co roku na kilka dni przed Wielkanocą, do naszego przedszkola przychodzi  „Zajączek Wielkanocny” i w tajemniczy sposób zostawia dla wszystkich dzieci prezenty ze smakołykami. Tym razem też nas nie zawiódł. W poniedziałek 24 marca dzieci z niecierpliwością wypatrywały długo oczekiwanego gościa. I oczywiscie zostawił przedszkolakom prezenty..
Do przyjścia ZAJĄCZKA dzieci przygotowywały się od kilku dni ozdabialiśmy pisanki, wykonywaliśmy wiele ozdób świątecznych(zajączki, kurczaczki) .Dzieci zapoznały się  tradycjami Wielkanocnymi, nauczyły się piosenek o Zajączku jak również wykonały zadania na konkurs pt ." Wielkanocna pisanka". W tym dniu zostały wreczone dyplomy za zrobione przepiekne prace.
W naszej grupie takze zostały wyróznione przedszkolaki za przygotowanie pieknych prac. GRATULUJEMY..

Był to dzień pełen wrażeń i radości.
Dziękujemy Zajączkowi za prezenty i zapraszamy za rok!!!