Wizyta ZZO W Nowym Dworze

| Opublikowane w: Motylki 2023/2024

Dzisiaj  naszą grupę odwiedziła Pani Regina Bluma z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Nowym Dworze.

Wizyta rozpoczęła się od krótkiego wprowadzenia, podczas którego dzieci dowiedziały się w jaki sposób funkcjonuje Zakład Zagospodarowania Odpadów w Nowym Dworze. Następnie, przy użyciu kolorowych pojemników na odpady, Pani Regina omówiła jak prawidłowo segregować śmieci. Dzieci miały okazję samodzielnie sortować odpady, co sprawiło im dużo radości.

Pani Regina zaprezentowała nam, jak wyglądają różne materiały po przetworzeniu, przed ich ponownym wykorzystaniem. Na zakończenie, każde dziecko otrzymało ekokolorowankę.

Dzieci wykazały duże zainteresowanie tematem i aktywnie uczestniczyły w zajęciach.