Pszczółki rezprezentują Przedszkole podczas Marszu Nadziei

Pszczółki rezprezentują Przedszkole podczas Marszu Nadziei

25 maja 2018 roku grupa Pszczółki reprezentowała Przedszkole nr 3 podczas Marszu Nadziei, który organizowała Fundacja Palium. Wszystkie przedszkolaki oraz panie w swym ubiorze miały akcent żółtego żonkila.

Uczestnicy pokazali solidarność z osobami chorującymi na nowotwory. Dzieci podczas marszu niosły żółte baloniki symbolizujące nadzieję,  przecież ona umiera ostatnia... Po marszu dzieci zawieszały serduszka z dobrymi uczynkami na Drzewku Małego Wolontariusza.

Na zakończenie czekała niespodzianka dla wszystkich gości- Tort z okazji 15- lecia hospicjum. Przedszkole nr 3 jako nowa placówka po raz pierwszy brała udział w Marszu Nadziei, uzyskując przy tej okazji gromkie brawa od wszystkich uczestników.