Żabki i Jeżyki reprezentują Przedszkole podczas V Międzywojewódzkiego Przeglądu Inscenizacji Teatralnych „Antonówka”

25 maja 2018r. (piątek) w Tucholskim Ośrodku Kultury odbył się finał V Międzywojewódzkiego Przeglądu Inscenizacji Teatralnych „Antonówka”. Najważniejszym celem wydarzenia było zainteresowanie dzieci regionalną, certyfikowaną i ekologiczną żywnością, a także propagowanie wiedzy na temat racjonalnego odżywiania i zdrowego stylu życia.

Nasze przedszkolaki zaprezentowały swoje talenty aktorskie w przedstawieniu pt. „Piknik w lesie”. Gra małych aktorów, piękne stroje oraz dekoracje przyciągnęły uwagę widzów. Występ zakończył się gromkimi brawami.

Dzieci przygotowała do występu p. Małgorzata Urban-Piepiora. Za udział w przeglądzie każdy uczestnik otrzymał koszulkę z logo „Antonówki”, napoje, jabłka i mleko oraz pyszny obiad w restauracji.