Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu nr 3

Po raz pierwszy Przedszkole nr 3 w Chojnicach wchodzące w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, pożegnało swoje dzieci odchodzące do szkoły. Specjalnie na tę okazję  przedszkolaki wraz z nauczycielkami przygotowały program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła się  polonezem w wykonaniu absolwentów przedszkola w pięknych granatowych biretach. Na piersi dzieci widniały butony z nowym logo przedszkola. Wszystkich zebranych powitał dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego p. Karol Kołyszko. Uroczystość uświetniła wicedyrektor do spraw przedszkola p. Danuta Siluk, p. wicedyrektor Zofia Myszka, p. wicedyrektor Grażyna Mathes oraz przewodnicząca Rady Rodziców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego,  p. Monika Kolińska Również w progi naszego   przedszkola zawitał gość specjalny, radna p. Maria Błoniarz – Górna. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli również  rodzice, którzy  ze łzami w oczach śledzili występy swoich dzieci. Podziękowaniom nie było końca:  za szczególną pracę i bezinteresowne oddanie dzieciom, Radzie Rodziców z Przedszkola nr 3. Po uroczystościach pożegnalnych grupy Żabek, Jeżyków, Motylków i Pszczółek udały się do swoich sal, gdzie panie wychowawczynie pożegnały swoich wychowanków.   Wszystkie  dzieci otrzymały nagrody książkowe oraz dyplomy. Z życzeniami udanych i spokojnych wakacji dzieci pożegnały swoje przedszkole.