Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku w Przedszkolu nr 3 w Chojnicach odbyło się kolejne uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na które przybyły dzieci oraz ich rodzice. Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 3, pan Karol Kołyszko rozpoczął uroczystość powitaniem zaproszonych gości. W kolejnej części spotkania zaprezentowały się dzieci z grup przedszkolnych „Pszczółki” i „Żabki” pod opieką pani Karoliny Ginter. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły oraz wspólne z gośćmi brały udział we wspólnej zabawie i aerobiku. Na zakończenie pan dyrektor Karol Kołyszko oraz pani wicedyrektor Danuta Siluk wraz z zaproszonymi gośćmi: Radnym Rady Miejskiej panem Bogdanem Kuffel oraz przewodniczącą Rady Rodziców Przedszkola panią Magdaleną Górecką przygotowali dla dzieci niespodziankę - fontannę kolorowego konfetti. Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni udali się wraz z wychowawcami do swoich sali przedszkolnych, gdzie mogli poznać swoje panie oraz kolorowe sale.