26 września w grupie Pszczółki obchodziliśmy Dzień Jabłka. Dzieci jadły, wąchały, dotykały, piły soki jabłkowe. Utrwaliły wiadomości zdobyte podczas zajęć, wykonały piękną pracę plastyczną oraz dostały po jabłuszku na drogę:)
Dzień Jabłka
| Opublikowane w:
Pszczółki 2024/2025