18 marca odwiedził nas pracownik Nadleśnictwa Rytel. Pani Ewelina Szpak przeprowadziła zajęcia edukacyjne o tematyce leśnej. Celem zajęć przyrodniczych było rozbudzenie zamiłowania do przyrody oraz kształtowanie opiekuńczego stosunku do świata roślin i zwierząt.
Zajęcia przyrodnicze
| Opublikowane w:
Pszczółki 2024/2025